D  et var en gang tre IT-konsulenter som skulle til Brønnøysund og registrere seg et selskap. Mødrene deres smurte niste til dem på den lange ferden. Etter syv lange og syv brede kom de frem og fikk et selskap av selveste kongen av Brønnøysund.

Glade og fornøyde la de på vei hjem til Hamar med et selskap og store fremtidsvisjoner i sekken. På veien kom de over noen magre konsulenter som ikke hadde spist utfordringer på lang tid. De 3 IT-konsulentene trengte noen gode hjelpere og fikk med seg flere konsulenter på veien.

Vel hjemme på Hamar tok de hus og startet arbeidet med sitt nye selskap og du skal ikke se bort fra at de banker på en dør nær deg med en skytjeneste i sekken.

Snipp, snapp, snute og eventyret har nettopp begynt!

Anders Hansen-Øvre

Daglig leder / Seniorkonsulent
Tlf: +47 909 81 778
Epost: anders@waveit.no

LES MER
Morten Stårvik

Konsulentsjef
Tlf: +47 417 64 920
Epost: morten@waveit.no

LES MER
Eirik Skomakerstuen

Driftssjef
Tlf: +47 992 81 377
Epost: eirik@waveit.no

LES MER
Julie S. Christensen

Salg- og Markedsansvarlig
Tlf: +47 970 90 372
Epost: julie@waveit.no

LES MER
Øystein Paulsen

Seniorkonsulent
Tlf: +47 977 47 888
Epost: oystein@waveit.no 

LES MER
Tommy Vang

Seniorkonsulent
Tlf: +47 948 29 633
Epost: tommy@waveit.no

LES MER
Ole Martin Granlund

Driftskonsulent
Tlf: +47 959 26 907
Epost: ole.martin@waveit.no

LES MER
Sergei Sørum

Driftskonsulent
Tlf: +47 450 02 207
Epost: sergei@waveit.no

LES MER
0
Kaffekopper drukket
0
Gjennomførte møter
0
Leverte konsulenttimer